Ogólnopolski Konkurs Poetycki…

25577382_1694800093913889_2034233827_oW sobotę, 16 grudnia br., dwie uczennice klasy V B: Agata Bernard i Julia Jóźwiak, wraz z nauczycielką języka polskiego Adrianną Olejarka uczestniczyły w finale XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Młodzieży Szkolnej “O Laur Wierzbaka”. Wydarzenia miały miejsce w Ośrodku Kultury Wierzbak.
Agata Bernard, która do konkursu zgłosiła 3 swoje wiersze, została wyróżniona drukiem w pokonkursowej antologii obok nagrodzonych uczestników.
Po ogłoszeniu wyników odbył się Turniej Jednego Wiersza, poprzedzony warsztatami tworzenia wierszy metodą kolażu. Wszyscy uczestnicy: rodzice, nauczyciele i młodzież prezentowali stworzone z pociętych gazet wiersze. Jury z powstałych tą niezwykłą metodą utworów wyłoniło trzech zwycięskich autorów, wśród nich znalazła się również nauczycielka naszej szkoły.
Poetyckie sukcesy poprawiły nam humory w tę zimną sobotę!