Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Rysunek o Białej Lasce

IMG_20171218_124341Uczniowie klasy I b wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych we współpracy z Miastem Poznań pt. „Biała laska pomaga osobom niewidomym poruszać się samodzielnie i bezpiecznie”.  W konkursie wzięło udział 599 uczniów z różnych szkół na terenie całej Wielkopolski. Prace pięciorga uczniów: Hanny Wojciechowskiej, Szymona Krygra, Mateusza Woźnicy, Zuzanny Ziętkiewicz, Weroniki Wierzchowskiej zostały wyróżnione a uczniowie otrzymali dyplomy laureata.

Dodatkowo  klasa otrzymała również grę edukacyjną „Poznaj Układ Słoneczny” oraz kolekcję płyt „Byli sobie podróżnicy’. Rysunki laureatów zaprezentowane zostały na wystawie w gmachu Centrum Edukacyjnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Gratulujemy 🙂 :):)

IMG_20171219_204806