Kartki świąteczne

20171220_09034812 grudnia br. w Naszej Szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zakończony pełnym sukcesem. Szkolna społeczność aktywnie wzięła w nim udział, Nasze dzieci własnoręcznie wykonały mnóstwo ślicznych ozdób, Rodzice upiekli pyszne słodkości, Dyrekcja, Nauczyciele oraz Rada Rodziców przy pełnej współpracy przygotowali wystrój i miejsce do organizacji Kiermaszu, zapewniając piękną oprawę muzyczną, która wprowadziła cudownie świąteczny  nastrój.
Dzieci wykonały m.in. ogromną ilość kartek świątecznych. Nie wszystkie udało się sprzedać….na tych kartkach, które zostały Dzieci wpisały życzenia świąteczne i w dniu dzisiejszym zostały one wysłany do regionalnych Domów Dziecka. Wszystkim zaangażowanym serdeczne podziękowania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.