Dzień Babci i Dziadka – klasa “0”

Dnia 26 stycznia 2018 r. obchodzono w naszej szkole uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Uczniowie klasy „0” także to wiedzą i dlatego gościli swoje Babcie i Dziadziów – na uroczystości z okazji Ich święta.

Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas części artystycznej. Wesołe piosenki, wiersze i tańce zostały nagrodzone dużymi brawami. Zadowolone twarze bliskich świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

W tym dniu nasi goście spotkali się także z funkcjonariuszką Straży Miejskiej, która w ramach projektu „Bezpieczny senior” przedstawiła zakres zagrożeń dotyczących starszych ludzi oraz sposoby ich uniknięcia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości 🙂 😉