Dzień Kobiet…

8 marca z okazji Dnia Kobiet klasy „0”, 1a i 1b wybrały się do kina Plaza na film animowany pt. „Gnomy rozrabiają”. Film opowiada o dziewczynce imieniem Chloe, która przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Uczniom najmłodszych klas bardzo spodobały się zwariowane krasnale oraz dwójka dzieciaków i ich przygody.