Turniej Tenisa Stołowego

13.03.2018 w naszej szkole odbył się indywidualny turniej tenisa stołowego o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 48 (klas IV-VII). W turnieju udział wzięło 15 uczniów. Każdy uczestnik rozegrał po 14 meczów, ponieważ obowiązywała zasada „każdy z każdym”. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Radosław Rogoziński, który wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce na szkolnym turnieju zajął Jakub Jędrzejko. Na ostatnim stopniu podium stanął Bartosz Rozkres. Wszyscy uczestnicy turnieju przestrzegali zasad fair play. Podczas spotkań panowała świetna atmosfera, chłopcy dopingowali się nawzajem. Możliwość rozegrania tak dużej ilości meczów spowodowała doskonalenie techniki gry, co skutkować będzie lepszą grą na przyszłość. Zapraszamy do galerii 🙂