Turniej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w kręgle klas IV – VII

28.03.2018 w naszej szkole odbył się turniej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w kręgle klas IV – VII. Na turnieju stawiło się 12 zawodników. Każdy z zawodników uczestniczył w 9 serii rzutów. Na turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego panowała super atmosfera, uczniowie nawzajem się dopingowali i cieszyli ze zbicia jak największej ilości kręgli. Osoba, której udało się zbić wszystkie kręgle za pierwszym razem (strike) otrzymywała premię w wysokości pomnożenia punktów (x2) przy następnym rzucie. Najwięcej punktów zdobył Dominik Wierzejewski (VII „a”) – 85, drugie miejsce zajął Adam Wojciechowski (VI „b”) – 74, na ostatnim stopniu podium uplasował się Jakub Grządzielewski (V „b”) – 64 punkty. Wszystkich uczestnikom GRATULUJEMY! oraz dziękujemy za udział w turnieju i zachęcamy do uczestnictwa w dodatkowych zajęciach. Zapraszamy do galerii 🙂