Kółko Małego Przyrodnika…..

WP_20151105_001Od końca października ruszyły w naszej Szkole: Kółko Małego Przyrodnika i Kółko
Matematyczne. Stało się to możliwe dzięki temu, że do Konkursu na zajęcia pozalekcyjne, organizowanego przez Wydział Oświaty, zostały zgłoszone dwa autorskie programy:

• “Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT” – autor: p. Anna Rosada, propozycje dla dzieci z klas I – III – zajęcia o tematyce przyrodniczej.
  • “LICZĘ NA DOBRĄ ZABAWĘ Z MATEMATYKĄ” – autor: p. Ewa Wojtaszek, propozycje dla uczniów kl. IV i V – Kółko Matematyczne.

Oba projekty zostały przyjęte. Zakładają 10-tygodniowy czas realizacji – 2h tygodniowo.    W trakcie zajęć będzie realizowany bogaty program, rozwijający zainteresowania i zdolności uczniów.

Takie działania podnoszą atrakcyjność ofert SP nr 48 szczególnie jeśli chodzi o zagospodarowanie czasu po godzinach lekcyjnych, a także przyczyniają się do wzbogacania wszechstronnego rozwoju naszych uczniów.