KONKURS RECYTATORSKI „Z POEZJĄ JULIANA TUWIMA”

tuwim1I nauczyli się! 23 marca b.r. 24 uczniów z klas 0-3 przeniosło Jury w świat „Słonia Trąbalskiego” i „Pstryka”, w świat kocich „miauknięć” i słowiczych treli. Spadały z pieców „Abecadła”, „Bambo” brykał z „Dżońciem” po domu rodzinki Trallalińskich, a Pan Hilary z dużym zaangażowaniem poszukiwał swych okularów… i to nie raz.
Jakże trudno było w tym wesołym harmidrze znaleźć wygranych, którzy powinni stanąć na podium… Ale udało się!
Pstryk! Na I miejscu pojawiła się….Zuzia Bartkowiak (kl. 3b). Przy wtórze zadowolonych szczeknięć na II miejsce wskoczył… Emil Gorzelańczyk (kl. 1b). Na III miejsce słoń wciągnął trąbą… Julkę Marciniak (kl. 2b) i Franka Marcinkowskiego (kl.1a). Ale to nie wszystko. Posypały się nam z pieca jeszcze dwa wyróżnienia dla Oli Kaczmarek (oddział przedszkolny) oraz Amelki Zwierżdżyńskiej (kl. 1b).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za garść emocji, słów i rekwizytów. To była prawdziwa uczta!