,,Przyjazny strażnik miejski”

WP_20170406_010Czy strażnik może być przyjazny? Na tak postawione pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych biorących udział w konkursie organizowanym przez Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej Miasta Poznania. Konkursowa formuła wyrażenia swych opinii pozwalała autorom na zastosowanie dowolnych form od wiersza, poprzez wywiad, opowiadanie, reportaż, do prezentacji multimedialnej włącznie.
Spośród wielu prac z naszej szkoły, wybrane zostały dwie: prezentacja Oliwii Wardy z klasy 5A i wiersz Karoliny Nowaczyk z klasy 5A.

W czwartkowe południe 6.04.2017, w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Poznania odbyło się podsumowanie konkursu połączone z ogłoszeniem wyników. Dwie uczennice naszej szkoły: Karolina Nowaczyk i Oliwia Warda z klasy 5A znalazły się w zaszczytnej dziewiątce uczniów, które reprezentowały różne poznańskie szkoły. Uczennice otrzymały dyplom podziękowania za udział w konkursie.

Życzymy dalszych sukcesów.