X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Emilii Waśniowskiej”

IMG_20170612_164646IMG_20170605_101009

5 czerwca  w Szkole Podstawowej nr 34 odbył się X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Emilii Waśniowskiej”.Do konkursu przystąpiło 65 uczniów z 23 szkół podstawowych Poznania i województwa wielkopolskiego. W komisji zasiedli: p. Joanna Marchewka – nauczyciel konsultant ODN, p. Agnieszka Różańska – aktorka Teatru Nowego oraz p. Magdalena Kozłowska – nauczyciel bibliotekarz, polonista.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Zuzanna Bartkowiak z klasy 3b oraz Alicja Ast i Marianna Michalak z klasy 6a.Patronem konkursu był samorząd województwa wielkopolskiego.

12 czerwca na uroczystej gali wyróżniono laureatów i finalistów, wręczając im dyplomy i nagrody. Na gali gościły znane i wybitne postacie: pisarz, pan Łukasz Wierzbicki oraz ilustratorka książek Emilii Waśniowskiej, pani Elżbieta Krygowska-Butlewska.

Zuzanna Bartkowiak z klasy 3b została wyróżniona przez komisję i dołączyła do grona finalistów 🙂

Serdecznie gratulujemy! 🙂