Sarmacki Festyn Rodzinny…

149814323538145Dnia 10.06.2017 na terenie naszej szkoły odbył się Sarmacki Festyn Rodzinny z okazji DNIA DZIECKA I SPORTU. Uczniowie wraz z rodzinami mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez nauczycieli, rodziców oraz firmy i stowarzyszenia. Jedną z największych atrakcji okazał się survivalowy tor przeszkód, który sprawił dzieciom wiele trudności i zarazem wiele radości. Uczestnicy festynu rodzinnego mogli przetestować swoje umiejętności w grze w tenisa stołowego, badmintona, dwa ognie, ergometrze wioślarskim, szermierce a także uzupełnić swoją wiedze na temat pierwszej pomocy. Odbył się pokaz wschodnich sztuk walki, szermierki oraz tańca. Członkowie Koła Wędkarskiego Naramowice prezentowali wędki i uczyli celności. Oprócz zadań typowo sportowych, dzieci mogły samodzielnie wykonać eksperymenty naukowe, robić gigantyczne bańki mydlane oraz ozdobić, a później przyszyć własną kolorową rybkę. Dorośli mogli skorzystać z pomiaru poziomu tkanki tłuszczowej. Swoje stanowisko edukacyjne miała również Straż Miejska. Dodatkowo czas umilił nam smaczny posiłek oraz ciasta przygotowane przez rodziców i przedstawicieli Rady Rodziców. Na koniec festynu zostały rozlosowane nagrody indywidualne oraz grupowe (dla całych klas) w formie wejściówek na obiekty sportowe i rekreacyjne. Serdecznie dziękujemy organizatorom, sponsorom i uczestnikom. Rodziców i dzieci zapraszamy za rok.

Lista firm, stowarzyszeń i osób, którym dziękujemy za współorganizację Festynu oraz za ufundowanie nagród:

• „GoSquad”
  • „FairPlayce”
  • „EduArto”
  • „Fundacja Einsteina”
  • „Polski Związek Wędkarski”
  • „Hajdasz”
  • AZS Poznań – sekcja szermiercza
  • „Straż Miejska”
  • Studentki  z Uniwersytetu Adama Mickiewicza
  • „Magi Catering”
  • „Pyrland”
  • „Niku Bowling”
  • „Frajda Park”
  • „Tarnowskie Termy”

Zapraszam do obejrzenia galerii.