Szukanie zajączka w 1b. Własnoręcznie wykonaliśmy koszyczki. Pamiętaliśmy o solidaryzacji z osobami z zespołem Downa.

W dniu 19.03.24 przedstawicielka Urzędu Miasta poprowadziła zajęcia z cyklu eko-lekcji pt. „ Segreguję, dbam o środowisko”.

Nasze pierwsze wysiewy 15.03.24r . Rzeżucha na stół wielkanocny. Uczniowie z klasy 1b przygotowują się do Wielkanocy.

Odwiedziny Grobu patrona przez czwarte klasy

Uczennice i uczniowie z klasy 7b uczą się fizyki w Katedrze Akustyki UAM

Sercowy zawrót głowy klasa 4b i 5a

Zabawy z nową chustą animacyjną uzyskaną dzięki programowi “Talenciaki”

Wyjście w dniu 22 grudnia 2023 klasy 4b do Centrum Nauki Wyobraźnia i zwiedzanie Jarmarku Bożonarodzeniowego

Świąteczne zajęcia w języku migowym prowadzone przez  prof. Martę Wrześniewską-Pietrzak – wykładowczynię Uniwersytetu Poznańskiego Wydziału Polonistyki.

Wyjście mikołajkowe klasy 4b na warsztaty mydełkowe

Klasa 7b dba o grób Patrona Szkoły

Występ taneczny 24 listopada

Dzień czarnego kota w 1b

Obchody dnia 11 listopada

Warsztaty klasy 3b w bibliotece Raczyńskich

Warzywny quiz

Wyjście klasy 1b do Domu Kultury Dąbrówka na warsztaty biblioteczne pt. “W świecie książek”. Zapoznanie dzieci z pracą bibliotekarza oraz celem funkcjonowania bibliotek.

A tak obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole ! 🙂

Drzewo Franciszka – warsztaty ekologiczne klasy 3a (w Bibliotece Raczyńskich)

Recyklingowy plac zabaw klasa 3a

Spotkanie 3b z Fundacją Towarzystwa Przyjaciół Szalonego Wózkowicza