Choinka Naramowicka…

20171209_1422429 grudnia w godzinach 14.00 – 16.00 przy ulicy Łużyckiej, na wysokości NETTO, z inicjatywy Radnych z Rady Osiedla Naramowice, odbyło się pierwsze spotkanie społeczności lokalnej przy choince. Wszyscy  przybyli  mogli  zakupić  obrazy pana Stanisława Rakowskiego, czy nabyć na straganach piękne stroiki i prawdziwy miód. O przygotowanie ozdób na piękną choinkę poproszone były placówki oświatowe z rejonu Naramowic. Nasza szkoła przygotowała krótki występ artystyczny- zaśpiewano  kolędy przy akompaniamencie fletu.

Po występach nasi uczniowie wraz z Rodzicami przyozdobili  Naramowicką Choinkę własnoręcznie przygotowanymi  ozdobami. Przepiękne bardzo długie łańcuchy z kolorowego papieru dodały blasku choince i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć 🙂