Turniej – “Dwa ognie”

IMG_279324.04.2017r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w sportowym turnieju „Dwa ognie”. Turniej odbył się w Szkole podstawowej nr 11 w Poznaniu. Celem turnieju było rozwijanie sprawności fizycznej, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz popularyzowanie gry w „dwa ognie”. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, w których skład wchodziło 5 dziewczynek oraz 5 chłopców.Naszą szkołę reprezentowali: (Aleksandra Kordecka, Agata Bernard, Joanna Jaruszewska, Klaudia Osiecka, Julita Kundegórska, Leon Dymek, Krzysztof Hałas, Kacper Grześkowiak, Tymek Osiński, Kamil Damazyn). Uczniowie z naszej szkoły zajęli 6 miejsce. Bogaci w nowe doświadczenia z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Zapraszamy do obejrzenia galerii 🙂